Sveiki!

Sveiki užsukę į Viliaus ir Vestinos pasyvaus namo statybos blog’ą!

Šiame bloge rasite tokius terminus:

Pasyvus namas, protingas namas, smart house, protingo namo sistema, pamatų plokštė, plokštieji pamatai, armatūra, polistirenas, polistirolas, neoporas, poliuretanas, PIR, PIR/PUR, liktiniai klojiniai, betonas, nuotekų vamzdis, kanalizacijos vamzdis, vandentiekis, šildomos grindys, grindinis šildymas, žemės šilumokaitis, oro šulinys, šilumokaitis, kolektorius, saulės kolektorius, saulės jėgainė, fotovoltinė jėgainė, fotovoltinis kolektorius, vėjo jėgainė, vėjo elektrinė, saulės elektrinė, LED, gegnės, lotai, stogas, skarda, danga, stogo danga, sandarumas, perdanga, liktiniai perdangos klojiniai, langai, stiklo paketai, trijų stiklų paketai, dviejų kamerų paketai, alphaline, thermodom, termomur, energija, energijos nuostoliai, energijos pritekėjimai, šiluma, šilumos nuostoliai, šilumos pritekėjimai, ventiliacija, rekuperatorius, rekuperacinė ventiliacija, ventiliacijos sistema, alasca, filtrai, oro filtrai, recirkuliacija, anglies filtrai, gartraukis, drėgmė, kondensatas, akmens vata, stiklas, boileris, multifunkcinė talpa, cirkuliacinis siurblys, šilumos siurblys, cirkuliacinis vandentiekis, vandens gręžinys.

Įrašas paskelbtas temoje Uncategorized. Išsisaugokite pastovią nuorodą.

11 komentarų

 1. Virgis sakė:

  Sveiki,
  paskaitęs bloga, matau kad tikrai suprantate pasyvaus namo princimus, ir viską įrenginėjate logiškai todėl neabejoju jūsų projekto sėkmingu įgyvendinimu.
  Norėjau pasidomėti ar jus teikiate privačias konsultacijas kitiems piliečiams norintiems statytis pasyvų namą (gyvai o ne per bloga). O gal galite duoti kontaktus žmonių, kurie gali suteikti tokią paslauga. Nes rinkoje yra daug projektuotojų, bet išmanančių reikalą mažai.
  Pagarbiai
  Virginijus

  • Vilius sakė:

   Ačiū už puikius įvertinimus. Šiuo metu ruošiame internetinį portalą su begale informacijos, taip pat ir su realiom konsultacijom pasyvaus namo, atsinaujinančios energetikos, renovacijos tema. Paleidus portalą, būtinai informuosiu bloge. Pradžioje bus profesionalus forumas (maždaug už dviejų-trijų savaičių) o portalas turėtų startuoti už keleto mėnesių. Ten jūs gausite visko ko reikės namo statybai – nuo projektavimo, konsultacijų iki nuolaidų medžiagoms ir darbų atlikimui.
   Džiaugiuosi, kad renkatės pasyvią statybą – kuo bendraminčių daugiau tuo lenkviau įgyvendinti įdėjas.

 2. Giedrius sakė:

  Laba,

  Labai išsamus ir naudingas blogas, labai daug vaizdinės medžiagos. Labai sveikintina iniciatyva. Dar labiau sveikintina iniciatyva – profesionalaus forumo apie pasyvių namų statymą sukūrimas. Labai laukiam kada pasirodys 🙂

 3. Ramas sakė:

  Ačiū už pateiktą informaciją. Labai naudinga man statant.

 4. Ivanas sakė:

  Sveiki, kas pas jus naujo?

 5. Mindaugas sakė:

  Labas, Viliau, kokia Jusu nuomone apie inovatyvius arba dar kitaip vadinamus saules namus?

  • Vilius sakė:

   Teigiama ir tik teigiama. Saulės namas – tai sekantis laiptelis, dar pažangiau nei pasyvus namas. Pasyvus namas irgi yra pakankamai inovatyvus, o saulės namui keliami reikalavimai dar aukštesni.

 6. skonis sakė:

  isorine namo apdaila kaip ir nieko bet su vidaus apdaila tai nelabai skonio yra

  • Vilius sakė:

   Dėl jūsų, t.y. SKONIO, nesiginčijama 🙂 . Tikiuosi ir linkiu, kad jūsų namas būtų su dideliu skoniu. O mūsiškis mums pats mieliausias ir gražiausias! Turime visas galimybes keisti bet ką – net nesiruošiame, nes manas turi patikti MUMS o ne šio blogo skaitytojams. Akcentuojame inžinierinius sprendimus leidžiančius taupyti energiją ir kurti komfortą, keletas postų, iš kurių išplaukia mūsų grožio samprata, apie apdailą, parašyti tik dėl technologinės pusės. Apie dizaino vingrybes ne diskutuosime, tai labai individualu, todėl kiekvienas apsidailins savo būstą kaip norės.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s