Balkono hidroizoliacija

Atliktas nedidelis, bet svarbus darbas. Apskardintas balkonas – pakabinti latakai, suvesti ir nuvesti į žemiau esantį garažo stogo latako. Sukabinus latakus galėjome įrengti balkono hidroizoliaciją taip paruošdami balkoną betono pasluoksniui (stiažkei), dar vienam hidroizoliacijos sluoksniui ir apdailai – akmens masės plytelėms.  Hidroizoliacijai naudojome du sluoksnius prilydomos ruloninės dangos Mida, pirmo sluoksnio ir antro sluoksnio. Lydymas atliktas dujinine lietlempe, tik šiaurinis balkono kraštas, kuris yra prie garažo stogas klijuotas šaltai – ant tepamos mastikos. Nerizikavom padegti ar aplydyti stogo konstrukciją.  Iš tikrųjų šį darbą atlikome ne pačiu tinkamiausiu metu, tai reikėjo daryti pernai žiemą, prieš dedant murlotą ir statant garažo gegnes – tuomet hidroizoliaciją galima buvo įrengti patogiau ir kokybės garantijos būtų buvę žymiai didesnės… hidroizoliacija turėjo palysti ne tik po murlotu, bet ir po struktūriniu tinku. Dabar teks ant sienos įrengti skardos atlają – kad siena bėgantis lietaus vanduo bėgtų ant grindų ir nesiskverbtų į sienos ir grindų sudūrimą. Amžių gyveni – amžių mokaisi!

Skardinimas: Darius 8 652 07440. Prilydoma danga: Darius 8 656 14140.

Keletas nuotraukų:

Įrašas paskelbtas temoje Uncategorized ir pažymėtas , , , , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.

14 komentarų

 1. Sigitas sakė:

  kaip planuojate ant midos klijuoti plyteles?

  • Vilius sakė:

   Ant esamos Midos bus įrengtas betono pasluoksnis (stiažkė) suformuoti nuolydžiai į latakus. Ant pasluoksnio dar bus antras sluoksnis hidroizoliacijos – tepama mastika. O tada jau akmens masė su lauko darbams skirtais klijais.

 2. Viktoras sakė:

  danga ant sienos uzkelet labai mazai – kokius 5cm, o reikejo 30cm, ant strukturinio tinko galima paklijuot atsargiai ir su dujiniu degikliu, nieko baisaus nebutu nutike. dabar, kai irengsit “stiazke“, nelabai ir liks dangos… turesit problemu-palei ta siena prognozuoju vandens patekima i patalpas…

  • Vilius sakė:

   Viskas būtų gerai su tais 30cm(nepersūdėt?) jei hidroizoliacija būtų atlikta iki strūktūros dėjimo. Dabar įsivaizduokite kaip liuks atrodys 25cm juodos ruloninės dangos juosta raudoname fasade.
   Tie 5cm sąžiningai priklijuoti prie struktūros, o dangos ir struktūros sandūra sandarinta silikonu. Po stiažkės įrengimo, prieš klojant plyteles, bus papildomas sluoksnis tepamos hidroizoliacijos, kuri užlips ant struktūros.
   Labai ačiū už pastabas, viskas būtų kitaip jei hidroizoliacija būtų padaryta anksčiau.

 3. Antanas sakė:

  Mida kaip hidroizoliacija konsrukcijų viduje netinkama medžiaga, pradeda irti po dviejų – penkių metų. Mida tik stogų medžiaga ir tik tam ji turi sertifiktus.

 4. bambizas sakė:

  Viliau, ar jau žinote kokią tepamą hidroizoliaciją naudosite?

  • Vilius sakė:

   Jau naudojau, sudėtos plytelės, tik liko nenufotkinta ir neįdėta… Naudojau Botakt MD28 sako , kad tai pati geriausia tepama hidroizoliacija. Beje, man liko pilnas komplektas (už gerą kainą), jo turėtų užtekti ~20m2, jei reikia – kreipkitės.

   • bambizas sakė:

    Man reikės padengti maždaug 60 m2 plotą 🙂
    Googlė nelabai duoda kas prekiautų šita hidroizoliacija ant LT, spėju jūs vežėtės iš PL 🙂

    • Vilius sakė:

     Pataikėt kaip pirštu į akį. Pradžioj prašiau kažkurio plytelių importuotojo, tai taip sudėtingai viskas vyko “rezervuota, užsakyta, pabandysim paklaust gal rezervavusieji galėtų vieną kompl. “paskolint“…o paskui sekė kaina – 640Lt. PL tai kainavo 417PLN ar 427PLN. Briedas, įprastas lietuviškas “verslas“.

 5. Valdas sakė:

  Mano nuomone, geriausia hidroizoliacija yra KEMA Hidrostop Elastik. Žinoma, postą ištrinsite, bet iš esmės kelios pastabos. Midos klijuoti nėra poreikio, jei teptinė hidroizoliacija kokybiška. Lataką būtina montuoti jau ant “stiažkės“. esant klausimams, visada galite kreiptis.

  • Vilius sakė:

   Sveiki Valdai,
   Prėkės, kuriom aš prekiauju, yra pačios pačiausios 🙂 net už Jūsų geresnės 🙂
   Netrinsiu – leisiu truputi pareklamuoti kemą, bent jau žmonės sužinos, kad tokia egzistuoja.
   Gerai parašėte: “jeigu teptinė hidroizoliacija kokybiška“ – o jeigu ne? Kada sužinosime, kai pabaigus grindų apdailą pradės vanduo skverbtis? Mida tikrai ne “karvę kainavo“, todėl šioje vietoje papildomas sluoksnis izoliacijos labai padeda ramiai miegoti.

 6. Tomas sakė:

  sveiki gal galite patarti man ant perdangos plokstes koki sumustini naudoti irengiant eksplotuojama stoga,akmens mases plyteles naudosiu , kaip paskutini sluoksni.

 7. Valdas sakė:

  Sveiki Tomai,
  Sumuštinis turėtų atrodyti taip:
  http://www.kema.si/upload/File/Detajli/2012/SI/4 Proizvodi za polagalce keramike/9.pdf
  Kalba slovėnų, bet pakankamai aišku ir taip

 8. nierce. sakė:

  patarkit nes isprotesiu.:)nebezinau kaip ir ka pasirinkti.koki sumustini ir kas pirmiausia turetu teptis ar klijuotis.turiu du balkonus po jais yra kambariai,reikia juos hidroizoliuoti.gal galit trumpai eiga aprasyti kas jau daret.kol kas tik betonines plokstes,per kurias ir sunkiasi vanduo.LABAI PRASAU.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s