Tapetai

Tapetai – tai vienas iš sienų dekoravimo būdų. Santykinai tapetų name turime nedaug, bet tapetus pavyko rasti gražius ir kokybiškus. Čia turime padėkoti internetinei parduotuvei Wall paper direct už kokybiškus, gražius ir pigius tapetus – kai kurie tapetai daugiau nei du kartus pigesni nei Kauno parduotuvėse, o perkant didesnį kiekį gavome nemokamą atsiuntimą. Vienintelė bėda – pardavėjų puslapyje esantis tapetų kiekių skaičiavimo įrankis toli gražu ne tobulas ir patartume juo nesinaudoti, tapetų kiekį skaičiuoti patiems ar patikėti klijuotojui. Tapetus klijavo Oksana, jos darbu esame labai patenkinti. Klijavo labai lėtai, kartais tik po keletą juostų per dieną, bet kokybė – super. Visiems rekomenduojame. Rezultatai, siena prie lauko durų: Svetainės siena: Miegamasis: Vaikų kambario siena, su pasaulio architektūros šedevrais 🙂 :

Įrašas paskelbtas temoje Uncategorized ir pažymėtas , , , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.

10 komentarų

 1. Blakis sakė:

  Ogo kaip pagražėjo (nykštys aukštyn) šaunuoliai 🙂

 2. namukas sakė:

  Labai gražu papuošti vieną kitą sieną kambariuose tapetus derinant kartu su sienų dažų atspalviais. Tik nereikia per daug primaišyti tų spalvų bendro naudojimo patalpose, nes tada labai įpareigoja viską derinti prie jų. Vaikų kambariuose OK, ryškios spalvos ten tinka.
  Labai gražios jūsų koridoriuje tos plunksnelės tapetuose, švelnios spalvos mane žavi.

  • Vilius sakė:

   Ačiū už gerą įvertinimą. Kas dėl dizaino ir spalvų derinimo, tai viską atliko žmona, aš čia didelio supratimo neturiu ir nesikišu 🙂 Kažkokių superduper dizainerių irgi nesamdėme.

 3. Jarka sakė:

  I like the first one.

 4. chypsas sakė:

  sveiki domina smulkiau tapetų užsakymas. nes Jūsų nuorodoje išmeta ne konkretų puslapį, tik jų rinkinį. Kas pristatė, kokia tvarka užsakymo?

  • Vilius sakė:

   Išsirinkome norimus tapetus, reikiamus kiekius išsiuntėme elektroniniu paštu, gavome sąskaitą, apmokėjome kortele – tapetus pristatė kažkuri siuntiny tarnyba (DPD, TNT ar pan.)

   • chypsas sakė:

    Dėkui, lietuvoje kai kurie 1,5 karto brangiau 🙂

    • Vilius sakė:

     Taip, žinau, kas Kaune 290LTL ten 35-40GBP. Todėl ir pirkome ne mūsų ašarų pakalnėje. O keisčiausia tai, kad tapetai vokiški, reiškia Vokietijoje paieškojus jie bus dar pigesni. Bet kadangi anglų kalba antra po gimtosios o vokiečių visiškai nesuprantama, tai teko naudotis anglakalbiais interneto puslapiais.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s